• Nieuwe koers voor Commissie Voetbalzaken (CVZ)

  • Beste leden

    Onze huidige voorzitter CVZ en bestuurslid Jurriaan Kok heeft te kennen gegeven dat hij zijn huidige taken binnen CJVV niet meer kan combineren met zijn thuis- en werksituatie.

    Jurriaan is in september 2022 tot het bestuur van CJVV toegetreden. De afgelopen jaren heeft hij zich onvermoeibaar ingezet voor het verbinden van spelers, trainers en ouders en het beantwoorden van 1001 vragen met betrekking tot het voetballen bij CJVV.

    Hij was, naast de coördinatoren, de onmisbare middenvelder en stofzuiger op het veld van voetbalzaken, die van alles opvangt en bereid was om te helpen. Wie heeft Jurriaan zijn mobiele nummer niet?!

    Jurriaan constateerde nu ook dat hij zijn rol als coördinator eigenlijk er altijd bij is blijven doen bij gebrek aan volledige vervanging. Daarmee, als voorzitter CVZ, nu ook zijn eigen escalatieniveau. Daarbij snoepen zo veel operationele zaken snel alle tijd weg van de meer strategische vraagstukken.

    Gezien de omvang van onze vereniging met meer dan 66 voetballende teams is dat geen houdbare situatie. Daarnaast vraagt de kracht van onze vereniging, een brede familieclub, met grote maatschappelijke betrokkenheid, ook de nodige organisatorische uitdagingen.

    We onderscheiden verschillende doelgroepen, van jeugd tot senioren, jongens en meiden en tenslotte het meer gerichte prestatievoetbal en de breedtesport. Ieder met zijn eigen specifieke kenmerken en behoeften.

    Dit maakt dat we voor de toekomst een weloverwogen herinrichting van de kern van onze vereniging willen maken. Wat is een optimale werkwijze en samenstelling van commissie voetbalzaken?

    We zijn dan ook zeer blij dat we voor het in gang zetten en realiseren van deze veranderingsopdracht een duo bereid hebben gevonden om deze opdracht komend voetbalseizoen (2025-2026) gezamenlijk te onderzoeken en in te vullen.

    Tijdens de ALV worden zij officieel voorgedragen als bestuurslid. Omdat de Algemene Ledenvergadering pas in november plaatsvindt en het ongewenst is dat deze portefeuille open staat én het daarbij noodzakelijk wordt geacht om deze portefeuille tijdig te versterken, starten zij nu per direct als ad interim.

    Arjan Holtewes treedt per direct toe tot het bestuur als eindverantwoordelijke voor al het selectie en prestatievoetbal binnen CJVV Martijn de Wolf treedt per direct toe tot het bestuur als eindverantwoordelijke voor de breedtesport binnen CJVV.

    Beide hebben een passende achtergrond en ervaring op hun terrein. Uiteraard kunnen zij dit niet alleen en gaan zij samen optrekken met de overige CVZ-commissieleden.

    Heb je n.a.v. dit bericht ook ideeën en/of enthousiast om iets bij te dragen bij CVZ?

    Neem dan contact op met Arjan Holtewes en/of Martijn de Wolf via CVZ@cjvv.nl of mail onze secretaris via secretaris@cjvv.nl.

    Arjan en Martijn stellen zich later ook nog kort voor.

    We danken Jurriaan Kok van harte voor zijn tomeloze inzet en onvervalste droge humor. Je relativeringsvermogen en betrokkenheid gaan we zeer missen. Hopelijk mogen we je in de toekomst nog eens terug ‘strikken’ voor het bestuur!

     

     

    Met vriendelijke groet

    Het bestuur van CJVV