• CJVV moet op de tellen gaan passen na nieuwe nederlaag

  • Het was al rond de klok van vijven en de schemering had zich meester gemaakt van sportpark Kerkschoten. Eindelijk had CJVV via aanvoerder Bas Wobbes de aansluitingstreffer te pakken maar het was te laat, vakkundig speelde thuisploeg Robur et Velocitas de talrijke toegevoegde minuten uit en zodoende stond er na afloop een verdiende 2-1 zege voor een van de oudste voetbalclubs van Nederland op het scorebord. Hierdoor zakt CJVV een plek op de ranglijst en staat nu op de 9e plek in 2G, nochtans een veilige plek maar de komende weken zullen er punten moeten worden gepakt om niet in de gevarenzone te belanden. Reden voor paniek is er echter nog niet, vorige seizoen had CJVV na 6 wedstrijden het gelijke aantal punten en eindigde het op een keurige 5e plek. 

  • Dave Tolboom haast zich om de bal binnen te houden

  • CJVV kon weer beschikken over linksback Kevin Hop, Sam Seignette is nog herstellende van een hamstringblessure opgelopen in de uitwedstrijd tegen Batavia. CJVV begint nerveus aan de wedstrijd, het is slordig en lijdt veel balverlies. Toch kan ook de thuisploeg nog geen potten breken en komt CJVV weinig in de problemen. De beste kans is zelfs voor de geel-zwarten (voor de gelegenheid spelend in het geel-wit), als Nino Koudijs in de 23e minuut de bal afpikt van zijn tegenstander en breed legt op Bas Wobbes. Zijn doelpoging zal echter met de voeten worden gekeerd door Robur doelman Brian Rosler en zo blijft het vooralsnog 0-0. Het is een eerste helft met weinig hoogtepunten waar beide ploegen tegen elkaar zijn opgewassen. Toch neemt de thuisploeg nog voor de rust de leiding; Remy van Zanten krijgt de bal ongelukkig tegen zijn arm, net buiten het zestienmeter gebied. Ondanks een ruim bemeten muur jaagt Gino Bosz de bal in de kruising achter Jerre Liebregts en staat het 1-0. 

  • Gino Bosz (niet zichtbaar) schiet de 1-0 binnen

  • Na de rust een meer open wedstrijd waarin beide ploegen meerdere kansen krijgen op een doelpunt. Eerst komt Hicham Harchaoui een half metertje tekort om binnen te kunnen koppen maar alweer een paar minuten na de rust staat het vanuit het niets 2-0. Een verre trap van Robur keeper Brian Rosler zeilt over alles en iedereen van de CJVV verdedigingLuuk Bouwmeester krijgt vrije doortocht, hij pakt het kadootje uit en zorgt koelbloedig voor een verdubbeling van de score. Een wel heel makkelijk weggegeven goal en een marge van twee goals zijn het resultaat. Hierna krijgen zowel Robur als CJVV kansen op treffers, Bas Wobbes raakt met een mooie poging de binnenkant van de paal en een minuut later pakt Jerre Liebregts de bal van de voeten als Luuk Bouwmeester hem wil omspelen. Hierna krijgt Robur tweemaal de kans op de 3-0 maar Jerre Liebregts tikt een mooie vrije trap op de paal en verhindert driemaal achter elkaar een poging van dichtbij. Zo houdt Liebregts zijn ploeg nog enigszins in de wedstrijd maar dat kan niet verhullen dat CJVV apathisch verdedigd, Robur heeft constant 1 of 2 man over en voetbalt te gemakkelijk door de linies van ons vlaggenschip heen. 

  • Jerre Liebregts en Kevin Hop ontfermen zich over Lucas Seignette

  • Twaalf minuten voor tijd kan Bas Wobbes de wedstrijd weer spannend maken maar alleen voor de doelman schiet hij op de benen van de keeper. Als kort hierna Robur nog een goede kans verprutst is het een minuut voor tijd dan toch 2-1. Nino Koudijs wordt binnen de beruchte lijnen gevloerd en Bas Wobbes schiet de strafschop binnen. Als enkele minuten later scheidsrechter Goutier voor het laatst fluit is de teleurstelling groot maar ook het besef dat er verdiend is verloren, aanvallend creëert CJVV altijd genoeg maar verdedigend lijkt er vaak weinig noodzaak om de bal snel terug te krijgen en tegenstanders in deze klasse weten daar meestal wel raad mee. 

    Volgende week wacht de kraker tegen Zeewolde, vorig jaar nog een geducht concurrent om plek 4 maar zich nu bevindend op plek 11. Twee plekken lager dus dan CJVV, maar veel kwaliteit heeft de ploeg ten opzichte van vorig jaar niet ingeleverd dus de polderbewoners zullen ervan overtuigd zijn dat ze beneden hun stand leven. CJVV zal ervoor moeten zorgen dat de punten in eigen huis blijven, een absolute must om aangehaakt te blijven bij de middengroep en subtop van deze klasse. 

    Opstelling CJVV: 

  • Wissels: 

    Joris Ligthart voor Dave Tolboom (50minuut) 

    Cas Mokking voor Kevin Hop 54e minuut) 

    Gijs Wobbes voor Hicham Harchaoui (80e minuut) 

     

    Volgende wedstrijd: 

    CJVV 1 – VV Zeewolde 1 (Zaterdag 15 november, 15.00 uur Sportpark Vermeerkwartier)